AdEx Door Systems

Hakkımızda

HAKKIMIZDA 

AdEx Otomatik Kepenk sistemleri, 2003 yılında kurulmuş olup, kısa zaman içerisinde sektörde saygın bir yer kazanmıştır. Türkiye’nin her bölgesinde hizmet verebilecek MONTAJ ekibine, MAKİNA PARKURUNA sahip olan firmamız, müşterilerinin tüm TÜRKİYE’deki taleplerini kısa süre içerisinde karşılayabilmektedir.

Kendi alanında deneyimli kadrosu, hızlı ve kaliteli hizmet anlayışıyla; tüm Türkiye’de, markalaşmış tekstil ve giyim firmalarından, restoran ve marketlere, endüstriyel tesislerden, kültür merkezlerine kadar birçok projede yer alarak, sektörde başarısıyla söz edilen bir firma haline gelmiştir.

Yurtiçinde olduğu kadar, Yurtdışında da özel projelerde yer alan firmamız, ürün kalitesi ve satış sonrası destek hizmetleri ile tüm Avrupa’da tercih edilen bir firma haline gelmiştir.

Bünyemizde hizmet verdiğimiz tüm projelerde, küçük büyük ayrımı yapmadan aynı profesyonellikle hareket eden firmamızda, öncelik mutlak müşteri memnuniyeti ve ürün kalitesidir. Prensiplerinden ödün vermeksizin çalışan uzman personelimiz, projenin başlangıcından, teslimine kadar her aşamada yüksek hassasiyet ile çalışmaktadır.

2000 m2 üretim, imalat tesislerinde günde 1000 m2 Kepenk Sistemi İmalatı yapabilen firmamız, yeni yatırım ve iş gücü ile kapasitesini her geçen gün artırmakta, kısa vadede günlük imalat kapasitesini 10 katına çıkartabilmeyi hedeflemektedir.

AdEx Otomatik Kepenk Sistemleri, kalite ve güven satar. Sektörümüzdeki yenilikleri takip ederek, müşterilerine yeni fikirler sunmaya çalışır. AdEx prensipleri gereği, yenilenmenin sonu yoktur.

Kalitemiz ile tanışmanız için sizide portföyümüzde görmek bizlere gurur verecektir.

 
©AdEx Door Systems 2018 Tüm Hakları Saklıdır. Tasarım | Zengin