AdEx Door Systems

Biyometrik Tanıma


Biyometrik Tanıma 


Güvenlik gibi son derece hassas bir konuda faaliyet gösteren Meyer, bu hassasiyeti göz önünde bulundurarak sektör; dünyadaki en iyi ürünlerini araştırarak müşterilerine sunmaktadır.

Biometrik Parmak İzi Okuma Cihazları temini noktasında da bu hassasiyeti göz önünde bulundurarak Ar-Ge araştırmaları sonucu dünyanın yükselen teknoloji üreticisi Güney Kore'de kurulan Suprema INC ürünlerinin Türkiye tek distribütördür.

Suprema sadece biometrik tanıma cihazları üreten yüksek teknoloji şirketidir. Dünyanın 120 ülkesinde faaliyette bulunan Suprema, dünyanın en büyük borsalarından Kore borsasında KOSDAQ 094840 olarak işlem görmekte ve Kore borsasının Gizli Şampiyonu olarak adlandırılmaktadır. Dünya'da borsada işlem gören tek biometrik teknoloji şirketidir.

Suprema Parmak İzi Okuma Cihazları yüksek hassasiyete sahip üretimi tamamen Suprema tarafından yapılan parmak izi okuma sensörleri bulunmaktadır. Bu sensörlerde gömülü olarak çalışan ve çok noktadan tanıma özelliğine sahip 2004 yılından beridir ödül alan lider konumdaki parmak izi tanıma algoritmasına sahiptir.

©AdEx Door Systems 2018 Tüm Hakları Saklıdır. Tasarım | Zengin