AdEx Door Systems

Damar Tanıma Sistemi


Damar Tanıma Sistemi 


Damar Tanıma Cihazı

Sektörünün lideri olan ve biometrik tanımlama alanında her müşterisine özel çözümler üreten Meyer, Parmak İzi Tanıma ve İris Tanıma cihazlarından sonra Türkiye'ye ilk olarak Damar tanıma cihazlarını getirmiştir. Kalite bakımından hem ürünleri hem de ithal ettiği cihazlar bakımından en iyilerini tercih edip geniş bir yelpazede çözümler sunmaktayız. Damar tanıma cihazlarımız %99.98 oranında başarılı tarama ve eşleştirme yeteneğine sahiptir. Bu başarı oranına karşın belli oranda eşleşmeyen yapılar tanımlanamadı olarak ağıllanır ve geçişe izin verilmez.

Damar Tanıma Sistemi Genel Özellikleri

Sistem İşleyişi

Bu devrimsel teknoloji geleneksel damar kalıp tanıma sisteminden doğmuştur. Sistem el damar yapısının kızıl ötesi ışınlar ile haritasının çıkarılarak tanımlanması daha sonrada eşleşme algoritması üzerine kuruludur. Parmak izinin deforme olduğu yada kullanımın zorluğunun yaşandığı ortamlarda yüz tanıma yanında alternatif bir biometrik tanıma çözümü olarak sunmaktayız.

Tanımlama Başarısı

Belirtildiği gibi en büyük yenilikçi buluş olan VP-II nin kullanılabilirliği %99.98'dir. (Bu oran yetişkin bireyler üzerinde test edilmiştir) bu oranla parmak izi tanımlama teknojisi ile aynı orandadır. VP-II™ karşılaştırılamaz kullanım performansına sahiptir. Kullanılabilirliğine ek olarak, VP-II™ performansı FAR, FRR ve tanıma hızı tüm mevcut Biometrik sistemlerden daha yüksektir.

Damar Tanıma Üstün Özellikleri

VP-II bir diğer çarpıcı özelliği ise, kullanıcının damar sıcaklığını analiz etmesidir. Bu özellik sayesinde kopyalama veya cansız el okumalarını sistem ayırt edip, geçersiz saymaktadır. Bunlara ek olarak VP-II'nin sensörüne kullanıcının eli direkt temas etmez, bu sayede mükemmel bir rahatlık, hijyenik ve kopyalanamaz kullanım sağlar. Sonuç olarak, VP-II™ ürünleri optimum (en yüksek performanslı) Biyometrik çözüm olarak karşınıza çıkıyor. Özellikle yoğun sayılı kullanıcıların olduğu uygulamalarda mükemmel sonuçlar elde edilmektedir.

VP-II Maksimum Kullanılabilirlik Sunar

Dünya Biyometrik pazar analizlerine göre Biyometrik sistemlerdeki en büyük sorun kullanılabilirliktir. Fakat VP-II, minimum kullanıcı eforu ve bilgisine ihtiyaç duyar.

Yüksek Performans ama Ergonomik Yapı

VP-II okuyucusunun güvenlik seviyesi diğer tüm ileri düzey Biyometrik okuyucuları ile boy ölçüşecek düzeydedir. VP-II perfomans düşüşleri yaşanmaz.. Kesik ellerde, zor ortamlarda, şantiyelerde, askeriyede ve fabrikalarda başarı ile kullanılmaktadır. VP-II Biyometrik veya canlı olmayan denemeleri reddeder.

VP-II network sistem uygulaması

VP-II M temel olarak geçiş kontrol sistem okuyucusudur. Kapı veya turnike gibi setlerde tek başına veya network ortamında kullanılabilir.

Acil durumlarda PC kapıları kontrol edebilir.
Double data back-up - Veriler çift veritabanında yedeklenebilirler.
Basit sistem genişlemesi- Sisteme ek okuyucular kolayca eklenebilirler.
The VP-II NetControl uygulaması sayesinde kullanıcı bilgileri sistemdeki tüm VP-II okuyucuları arasında paylaştırılabilir.
Kullanıcı dostu tasarımı ile network ayarları, kapı monitörleme ve access data log alımları kolaydır.

El Damar Tarama Cihaz Avantajları
Eşsizlik - İkizlerin Elleri Dahil
Stabilite - Uzun süre sonra başarı oranı değişmez
Başarı - %99.98 Yüksek Tanıma başarı oranı
Performans - Hızlı tanımlama süresi
Kullanabilirlik - Kullanıcı dostu
Güvenlik - Taklit edilemez el deseni

©AdEx Door Systems 2018 Tüm Hakları Saklıdır. Tasarım | Zengin